top of page
O mnie
ECA1EBF0-55D5-43F8-8A63-4E22C84AA2B8.jpe

Mam na imię Eliza, urodziłam się w Krakowie, a rozpoczęłam swoją przygodę pisarską debiutując jako nastolatka serią „Księgi Ankh”, czyli czterema fantastyczno-przygodowymi powieściami dla młodzieży, zainspirowanymi wierzeniami starożytnego Egiptu.

Od zawsze marzyłam o pisaniu, co doprowadziło mnie do wydania pierwszej książki w wieku 17 lat. Oprócz literatury interesuję się historią, archeologią i podróżami. Najbardziej ze wszystkich tematów fascynują mnie zaś Inkowie. 

Ciekawi Cię to, jak udało mi się wydać moja debiutancką serię w wieku 17 lat, a więc jako bardzo młoda autorka? Jesteś ciekaw recenzji moich książek, a może chciałbyś zapoznać się z wywiadami, które ze mną przeprowadzono?

A może raczej interesują Cię pisarskie rady i poznanie literackich doświadczeń?

Zapraszam na mojego bloga! Dzielę się tam wieloma interesującymi treściami, które dotyczą takich tematów jak debiut literacki, zwłaszcza debiut literacki młodych pisarzy i młodych pisarek, jak napisać własną książkę, jak ją następnie wydać, jak stworzyć ciekawych bohaterów powieści, jakie emocje towarzyszą wydaniu książki, jak życie pisarzy i pisarek wygląda w praktyce.

bottom of page